Červen 2012

Magie písma (obrázky)

29. června 2012 v 10:42 | Miraiomira |  Druhy magie
Levy poslala Gajeelovi slovo Ocel, aby se mohl "najíst"------------------------další slova

oheň----------------------------------------------------------

magie písma (text)

29. června 2012 v 10:24 | Miraiomira |  Druhy magie
Magie písma je magie využívájící jakési "zhmotnění slov, písme, nebo celých vět. Slovo je vždy z materiálu který vyjadřuje. Např. kdyby tam bylo slovo OCEL bylo by z ocely, DŘEVO ze dřeva, PÁRA z páry... . Tuto magii využívá Levy z Fairy tailu, a už s ní byla i nominována na zkouško S mágů. Tato magie dokáže být i velmi, velmi nebezpečná pro nepřítele mága, který ji využívá. Jen si představte že se na vás řítí slovo OŠTĚPI složené ze skotečných oštěpů, to by asi bolelo, co...?

ocelová magie (obrázky)

27. června 2012 v 20:01 | Miraiomira |  Druhy magie
Metalicana------------------------------------------------------------------Gajeel
když někdo přežene míru uvolněné magie---------------------------podstata magie

ocelová magie (text)

27. června 2012 v 19:42 | Miraiomira |  Druhy magie
Ocelová magie je tzv. ztracená magie, což znamená, že tuto magii ovládá jen ocelový drak Metalica a jeho "žák" Gajeel //Gadžjel//. Tato magie využívá převážně (na 99,9%) brutální sílu, která zničí vše, co jí přijde do cesty. Magie spoočívá hlavně v tom, že mág, který ji využívá přemění nějakou část svého těla na smrtonosnou zbraň. Gajeel je na tuto magii pyšný a má proč.

Nebeská magie (obrázky)

27. června 2012 v 19:03 | Miraiomira |  Druhy magie
grandine-----------------Wendy--------------------------řev nebeského draka

Nebeská magie (text)

27. června 2012 v 18:55 | Miraiomira |  Druhy magie
Nebeská magie je tzv. ztracená magie, což je magie, kterou umí využívat jen drak Grandinie a její "žačka" Wendy. Tato magie nemá destruktyvní účinky (až na řev nebeského draka), ale léčivé účinky. Uživatel této magie sice může jíst i cokoli jiného, ale jeho hlavní strava je vzduch. Řev nebeského draka je sice jediná forma této magie, která má destruktivní účinky, za to její účinky jsou vyloženě nejničivější dračí řev.

magie přeměny (obrázky)

25. června 2012 v 15:56 | Miraiomira |  Druhy magie
Mirajane------------------------------------------------------------------Elfman

-------------------------------------------------------------Lisanna----------------------------------------------------------------------------

Magie přeměny (text)

23. června 2012 v 20:16 | Miraiomira |  Druhy magie
Magie přeměny je magie typická pro rodinu Straussových, všichni tři na sebe berou démoní podobu, jakožto nejsilnější zbraň. Tzv. magie převzetí, je magi využívající přeměnu do tvora, kterého daný mág už porazil. Díky této magii má Strausova rodina na kontu jednoho S mága, 1 mága nominovaného na S zkoušku a 1 pomocníka při S zkoušce.

ledová magie (brázky)

23. června 2012 v 20:07 | Miraiomira |  Druhy magie
greyův ledový kanón-----------------------------------Lyonův ledový tygr
Ultearřina ledová magie--------------------------Když se používá ledová magie, tak někteří uživatelé -----------------------------------------------------získají "úchilku, že se při jejím používání začnou ---------------------------------------------------------svlékat do spodního prádla ☺☻

ohnivá magie (obrázky)

23. června 2012 v 19:27 | Miraiomira |  Druhy magie
Normální oheň-------páchnoucí oheň----------studený oheň-----------------macaův oheň

ohnivá magie (text)

22. června 2012 v 20:27 | Miraiomira |  Druhy magie
Ohnivá magije je velmi rozmanitá magije, které může mít několik forem. Nejsilnější forma, je forma, které se učí přímo od draka (Igneela). Právě ohnivý drakobije je Natsu Drgneel, který je považován za nejsilnějšího mága, užívajícího tuto magii, umá ale používat jen normální oheň, zato jeho "neechan" Romeo umí používat hned několik forem ohně, např. ten normální (☻), studený (fialový), páchnoucí (žlutý)... I Romeův otec, Macao, používá magii ohně, ale ten opět používá jen normální ohň, jediný rozdíl je, že oheň má fialovou barvu. Když by se tedy měl sestavit žebříček od nejlepšího po nejhorší, bude vypadat asi takhle: 1.Natsu, 2.Romeo, 3.Macao (to ale neznamená že je Macao nějakej Béčkař!!!)

Ledová magie (text)

22. června 2012 v 19:39 | Miraiomira |  Druhy magie
Ledová magie je magie využívající tvorbu předmětů nebo zbraní. Na tuto magii byla specialistka Ul a její dcera Ultear, které ovšem používá ledovou magiji jen jako svou vedlejší magii. Ulinými žáky byli Lion a Grey, zčehož Grey se specializuje na tvourbu ledových zbraní a pastí (ledový oštěp, ledová klec, ledový kanón...) a Lion na tvorbu ledových zvířat (ledový tychr, ledovvá holubice..). Ledová magie se nedá přesně okopíravat, každý tzv. ledový mág má svou formu ledu, svou barvu a svou specializaci na ledovou tvorbu. Jediný případ kdy se dají nějaké formy ledové magie zkopírovat je mezi pokrevníma příbuznýma (Ultear používá sterjné formy ledové magie jako Ul).

živý sen

22. června 2012 v 19:29 | miraiomira |  fairy tail horory
Byly asi tři hodiny ráno a Lucy probudil zvuk židle, které třískla o zem. Lucy otevřela oči a nad sebou vyděěla sklánějící se Ezu s nožem a podivně zeleně svítícíma očima. Vykřikla a Erza se rozplynula. Ráno vtrhla do cechu a začala se vyptávat (s neskrývanou zlostí a nepatrným strachem) Erzy na minulou noc. Erza o ničem nevěděla a tak se Lucy smířila s tím, že to byl jen zlý sen. Odpoledne ale přišla domů a překročila převrácenou židly!!!


sférická magie (obrázky)

20. června 2012 v 21:11 | miraiomira |  Druhy magie
-------lev (leo)----------vodnář (aquarius)--------býk (taurus)-----------rak (cancer)

--střelec (Sagittarius)--------beran (aries)----------blýženci (gemini)-------------panna (virgo)

--kozoroh (capricor)---------- ----škorpion (skorpio)

Toto jsou duchové zvěrokruhu, do kterého ještě patří ryby a váhy. Stříbrné klíče jsou například klíče severního kříže, lyry, hodin, bílého pejska...

sférická magie (text)

20. června 2012 v 16:05 | miraiomira |  Druhy magie
Sférická magie je magie, při které se využívají zlaté klíče (klíče zvěrokruhu) a stříbrné klíče (klíče věcí) na přivolávání sférických duchů. Tato magie není ojedinělá, ale není ani úplně běžná. Když ji používá laskavý a vlídný mág, jsou duchové jejiš klíče patří tomu mágovi šťastnější a tudíž i silnější.
Tuto magii používá například Lucy Heartfilia nebo Karen a Angel. Lucy je nejlaskavější hvězdnou čarodějkou a jednou z nejsilnějších. Její duchové si jí velmi váží a jsou i velmi silní. lucy má momentálně 10 zlatých klíčů z 12 a několik stříbrných klíčů. Jediné zlaté klíče které lucy chybějí jsou váhy a ryby.

magie přezbrojení (obrázky)

20. června 2012 v 15:37 | miraiomira |  Druhy magie
tady je několik z erziných brnění, které nejčastěji využívá...

erzino Normální oblečení │ │ │ brnění očistce │ │ │ andělská zbroj │ │ │ vládkyně hromů


létající brnění brnění plamenné císařovny│ │ brnění mořské císařovny │ │ brnění samuraie

A to zdaleka není vše. dále jsou ještě adamantová brnění, obří brnění, brnění černého vítru...

Magi přezbrojení (text)

19. června 2012 v 21:08 | miraiomira |  Druhy magie
Mgie přezbrojení je magie, která umoňuje mágovi, změnit své brnění, oblek, ale i oblečení nebo účes. Magi, která je celkem ojedinělá a když ji používá dobrý mág, dokáže být i velmi silná a mocná. Tuto magii používá například Erza Scarlet, která je považována za nejlepšího mága, který používá tuto magii. Erza je také nepřekonatelná v rychlosti přezbrojování a má více než 200 brnění a oblečení pro boj. Erzino nejmocnější brnení je brnění očistce (viz. 1). různé oblečení a brnění dokáže např. zvýšit rychlost, zvětšit sílu, zmenšit ůnavu anebo zvýšit magickou energii.

Zápisky z deníku 2: První mise

12. června 2012 v 18:57 | Miraiomira; Aisupurin
Konečně... jdu na svou první misy po tom, co jsem se vrátila ze světa duchů, doufám, že tahle mise proběhne rychle, jsem ve světě lidí na úkor vlastní enegie a nerada bych se během boje zhroutila.
Jdu pustinou, ve které není nic, tráva, stromy, řeky, prostě nic ! Sem tam zahlédnu malý trs tráv, která je ovšem buď naprosto uschlá, nebo je vidět, že ji žahnoucí slunce za chvíly naprosto vysuší. Po mém pravém boku kráčí bráška Elfman a po mém levém boku jde Mira-nee a Lisanna-neechan. "Miro-nee, jakou misy jsi vlastně vybrala ?" Jsem řekla, když jsem si uvědomila, že vůbec nevím kam jdeme."Nějakou snadnou, aby jsi ji po tak dlouhé nepřítomnosti zvládla." "Nemusíte se takhle omezovat jen proto, že jdu s vámi." Řekla jsem omluvně."Prý máme nějaký svitek bezpečně přepravit na jih Fiore..." Řekl bráška Elf-niichan.
Proč se cítim tak smutně ? Všichni se přece smějí a radují ? Neměla bych být šťastná že jsem zpět ? Nebo tuším že cesta neproběhne tak bezpečně jak doufám... nevím, ale radši budu ve střehu. Co jsem takto přemýšlela, najednou jsem stála před hodně, hodně starým domem v indickém stylu, tady nám asi předají svitek. Chtěla jsem vkročit na schody, které vedli na verandu, ale něco mě odrazilo zpět. Natáhla jsem ruku před sebe a dotkla se té neviditelné stěny, bylo to... bylo to trochu jako nějaká želatyna. Všichni čtyři jsme se opřeli o tu želatynovou stěnu a snažili se přes ní dostat do domu. Náhle nás stěna tak nějak odhodila směrem od Elfmana a vcucla ho dovnitř, Elfman stál na verandě divného domu a rozhlížel se, náhle celý dům zakryl jakýsi bílý dým a my už jen slyšeli Elfmanovo vyděšené výkřyky a následné kašlání, poté se dým rozestoupil a Elfman ležel s lehce nazelenalou pletí na verandě. Poté jakoby neco zvedlo Elfmana za límec a ten neviditelný člověk zahodil s překvapivou surovostí Elfmana zpět želatynovou stěnou k nám. "Elfe-niichan !!!" Vyjekla jsem. Elfman nejevil známky života. Začala jsem panikařit, co když je mrtvý ? Co když se už nikdy neprobudí ?! Mira-nee mě uklidnila, prý to je jen magie dočasného "vypnutí" všech životních funkcí. Oddechla jsem si. Něco mě napadlo, vytvořila jsem si kolem hlavy skleněnou kopuli a svým střepem, který vždy nosím za opaskem jsem se pokusila rozříznout tu stěnu. Podařilo se, vstoupila jsem na verandu a viděla jak mou hlavu a celý dům zahalila bílá mlha, po pár sekundách opět zmizela, nedostala se přes mou "přilbu". Vtom se rozletěli dveře a já pohlédla do předsíně, zahalená tmou, zaslechla jsem zasténání a z černé tmy se vyřítil někdo, koho jsem neviděl, páč byl neviditelný !!! Popadl mě a mrštil se mnou o stěnu domu. Koupule okolo mé hlavi se při nárazu rozletěla na tisíce kousků. okole mé hlavy se opět se objevila mlha. Nesmím se nadechnout, nesmít se nadechnout... ! Mlha zmizela po mnohem delší době než před tím, ale já jsem byla naprosto vyřízená, musela jse se nadechnout a skončila jsem jako Elfman. Ten neviditelný člověk mě vtáhl do domu a ještě se mnou pořádneě mrštil o ztrouchnivělou podlahu. Probudila mě bolest v noze, jak se mnou onen člověk mrštil o zem, zlomila jsem si nohu. ten neviditelný si ale myslí že jsem uvězněná v magii dočasného vypnutí a nehodlám ho přesvědšovat o opaku. Ale co Mira a Lisanna ? Musí mít o mě hrozný strach a jestli vkročí do domu dopadnou stejně jako Elfman ! Je to jen na mě, zjistit co se to tu děje ! V tom mně z mého tajného přemýšlení vytrhl hlas "Nemusíš to předstírat, vím že jsi při vědomí a věř mi, že bude pro tebe, i pro ty tři týpky lepší, když s tím předstíráním přestaneš, fajn ? " Hlas nezněl výhrůžně, zněl překvapivě mile, ale to je jen přetvařování. Otevřela jsem oči. A přede mnou stál někdo, koho jsem moc dobře znala, ale co dělá tady ??? A proč se chová takhle ? "Chápu tvé překvapení, ale to tebe za chvíli zajímat nebude, ještě nikdy jsem hvězdného ducha nezabil, bude to má premiéra..." řekl a vytáhl z kapsy můj stříbrný klíč skleněného rytíře. A sakra, řekla jsem si a dívala se na klíč, který spočíval v Lucyině ruce. Ale... tohle by Lucy neudělala! Mám tušení, kdo by to mohl být a kdyby ano, věděla bych i, proč používá stejnou magii jako Lucy a proč má můj klíč. Nejsou to... Nejsou to GEMINI?
Zápisky z deníku 1: Temné ráno, nicotné představy ale zářící horizont.

4. června 2012 v 19:03 | Miraiomira; Aisupurin |  povídky
Stojím ve tmě, stojím ? né... ležím, sedím, nebo opravdu stojím ? Nejde to... nevím kde je nahoře a dole, vlevo a vpravo. Jsem moc lehká, mám vůbec tělo, nebo jsem jen pouhý pocit, vznášející se v temnotě ? Nic si nevybavuji, jsem člověk, a když nad tím přemýšlím, co je to člověk a co je to tma ? Nic jsi nepamatuji. Nic ? Vlastně jednu věc ano, no, je to spíše slovo, ale dají se tři slabiky, o kterých nevím co znamenají pokládat za slovo ? Jen tři slabiky, nic ví, tři slabiky znějící jako zaševelení větru... Li-san-na. Co je to Lisanna, kdo je to Lisanna, nebo si to slovo vybavuji jen kvůli tomu že si ho vybavit chci ?
Moment... tma se rozestupuje a kolem mě se rýsují obrysy budov, jsou čím dál tím jasnější a předemnou se tyčí budova, na které je velkými písmeny napsáno FAIRY TAIL... Fairy Tail... to mi něco říká, stále si nemohu vzpomenout... Přistoupím k budově a dotknu se prsty jejích zdí a vtom si uvědomím že mám tělo a jsem človek. Náhle se rozprší a já svými prsty kloužu ze zdi na zeď až nakonec mé prsty sjedou na velké dveře a dolů na kliku. Nevím proč, ale ruka se mi pohnula sama, trochu jsem měla pocit že bych měla radši utéct, ale vtom se vrata předemnou otevřela a já spatřila mnoho lidí, jak na mne koukají s neskrývaným údivem. A vtom... a v tom už vím co je to Lisanna, Mirajane a Elfman. běží ke mne a chtějí mě obejmout a já jim běžím vstříc. Když už se mé prsty skoro dotkli jejich dlaní svět se zatočil já se skácela na zem a jen z posledních sil jsem dokázala vyslovit dvě slova: jsem doma.
Náhle jsem vyletěla z budovy a budova se před míma očima pomalu změnila ve staveniště, poté v sutiny a nakonec na mnohem menší budovu, na které bylo ovšem také napsáno - FAIRY TAIL. Vrátila jsem se v čase, ale to nebylo to nejhorší. Opět jsem si vybavovala jen jedno slovo bez významu Li-san-na. Znovu jsem chtěla přistopit k budově a spatřit to co předtím, ať to bylo cokoli, ale nebylo to potřeba. Skrz téšť který mě řezal do tváří a mé bílé šaty naprosto promočil jsem se opět nesla do té menší budovy. Projela jsem dveřmi jako duch a vletěla jsem do těla, jenž mělo stejné šaty jako já s stejně promočené jako já, jediný rozdíl byl, že ty šaty byli promočené KRVÍ. Viděla jsem to samé jako před tím, niní již mé hmotné tělo proletělo, né, spíše jsem zády prorazila dřevěné dveře a opět jsem viděla jak se vrací čas, trvalo to podstatně kratší dobu než před tím a tentokrát se změnilo i počasí. náhle svítilo slunce a svítilo tak silně... muselo být brzo ráno a slunce se teprve lehce oběvovalo za horizontem. Avšak předemnou už teď stálo pár lidí, myslím že byli 3 a říkali...
"Nebuď smutná Mir, brzy už také složíš zkoušku a budeš moci na S mise chodit s námi."
Jak mě to nazvale Mir ?? Tak se jmenuji ? Ale... co mám říct, ani je neznám...Vtom mi z úst vyletěla naprosto nepřipravená a nechtěná věta:
"Dobře, nebudu už plakat, ale příště mě vezmete s sebou ?... sestřičko."
Cože ? Já jsem její sestra a kam mě vezmou s sebou a co je to mise S, a... a... proč vlastně pláču ?! Chtěla jsem se jí na to zeptat, ale v tu chvíli jsem zase letěla časem, ale tentokrát né zpět, ale kupředu, trojice odešla a po pár vteřinách ze opět vrátila, ale vrátila se jen ta dívka co na mě předtím mluvila a asi její bratr, oba měli oči zalité slzami, kde je ta třetí ?
Poté se čas vrátil do normální rychlosti a dívka mě ani nepozdravila, jen vyhrkla : "LISANNA JE MRTVÁ !!!" Li-san-na, to je mé slovo, tak se jmenovala ta dívka ? A já už vím kdo to byl, vím co je to Fairy Tail a vím že se jmenuji Miraiomira ! Pak mi znovu proletěla hlavou ta věta- Lisanna je mrtvá ! Poprvé, co jsem se dostala z nicoty jsem něco udělala vědomě, natáhla jsem před sebe obě ruce a za pár vteřin se mi v nich oběvil rampouch, jediný rozdíl byl, v tom, že byl ze skla a pak jsem smutkem nad strátou Lisanny, chápajíc že tady má cesta končí, jsm si ten obrovský střep vrazila do břicha. Z posledních sil jsem směrerm k Mirajane a Elfamanovy zašeptala Sbohem, rodino, budu pozdravovat Lisannu...
V tu chvíly jsem ucítila jak mi vypovídajá mysl , tělo a smysly. Jediné co mi zbylo byla duše která mířila směrem ke smrti, chápala jsem že už se nikdy nevrátím, v tom jsem se neocitla v nebi, pekle, nebo kam jsem to mířila, ale ocitla jsem se v podivném světě, chodili tam lidé, ale vypadali divně, byl tam velký kříž s knírem, růžovovlasá dívka v poutech, mořská pana s modrými vlasy, která se držela za ruku s červeno bíle vlasatým mužem se škorpioním ocasem a jeden, který nejvíce připomínal člověka, vlasy se mu jako plameny tyčili na všechny strany a měl bríle s modrými sklíčky. Onen chlapec ke mne přistoupil a zeptal se mě jestli vím kde to jsem a hlavně proč tu jsem. Odpověděla jsem mu po pravdě a tak mi začal vše vysvětlovat. "Jsi Miraiomira, sourozenec Elfmana., Mirajane a Lisanny Strausovích, vlastně, jsi jakoby nevlastní, máte všichni stejnou matku, ale tvůj otec je duch, a tak, když tvá pozemská část zemřela, automaticky jsi byla přivolána sem. Tvým osudem je stát se vůdcem stříbrných klíčů- Skleněným rytířem! " Oněmněla jsem, já jsem duch ? zvláštní..." Otázala jsem se ho jestli ještě někdy uvidím Miru a Elfmana a on mi se skličujícím výrazem řekl " Tvůj klíč zůstal na zemi, na místě, kde jsi zemřela, pokud ho najde sférycký čaroděj a uzavře s tebou smlouvu, pak ano." Byla jsem smutná, co když můj klíč nikdo nenajde ? Neuvidím již nikdy svou rodinu ? Tato otázka mě provázela celé dlouhé tři roky, každé ráno jsem doufala že se probudím ve Fairy Tail, ale marně. Až jednou, když jsem trénovala své bojové schopnosti s Aries, jsem se rozzářila a Aries se mi mihla před očima. Srdce mi bušilo, to někdo našel můj klíč ? Je to někdo z Fairy tail. A náhle... stál přede mnou Fairy Tail a dívka, o níž mi Leo vypravoval , byla to Lucy Heartfilia z FAIRY TAIL ! A za ní ? Kdo to stojí za ní ? To je Mirajane a Elfman ! Ale koukali na mně jako na někoho cizího ? Nepoznali mě. Není divu, nosila jsem jednoduchou skleněnou čelenku, skleněné brnění, vlasy jsem si nechala narůst a dost jsem vyrostla, přeci jen, jsou to už tři roky. A tak jsem vytáhla dlouhý střep, jímž jsem se kdysi probodla a který jsem nosila za opaskem a uřízla jsem si vlasy. Miřiny oči se náhle do široka rozevřeli a já pochopila že mě poznala, i Elfman se tvářil zaskočeně a oboum se do očí hrnuli slzy. Rozeběhli se a chtěli mě obejmouta a já jsem jim běžela vstříc, tentokrát jsem již svou setru a svého bratra obejmula, tentokrát se to povedlo. Konečně, konečně byla celá rodina spolu, vlastně ne, Lisanna je mrtvá...
Musela jsem ihned Mirajane a Elfmanovi říct kde jsem byla a jaktože žiju. Náhle Mirajane zakřičela "Lisanno!" a já se zarazila, nemyslí si snad že jsem Lisanna, nebo jo ? Mám jim říct že já Lisanna nejsem ? V tom jsem pochopila, z cechu vyběhla postava s bílími vlasy a v modrých šatech. To není možné... Lisanna ! Lisanna žije !!! Rozeběhla jsem se k ní a objala jí, obě jsme se rozplakaly. Kdybych se tenkrát neprobodla už rok bych mohla být šťastná že Lisanna žije. Obě jsme si museli převyprávět co jsme ty tři dlouhé roky dělaly, ale, kde budu bydlet, nemám žádné peníze... Svěřila jsem se Lisanně a ona navrhla ať se přidám k Fairy Tail a já s radostí souhlasila. Za okamžik jdu na svou první misy, dofám že dobře dopadne. A i kdyby ne, prostě řeknu slova: Brána Skleněného rytíře - zavřít :)